Uczelnia jako biznes – krytyczna opinia o PJATK

„Jak wszędzie, są tutaj wykładowcy, którzy naprawdę potrafią przekazać wiedzę. Ale spoglądając generalnie, opłaty za studia oraz łatwość w generowaniu dodatkowych kosztów dla studentów są tak duże, że zdecydowanie nikomu nie polecam tej uczelni. Atmosfera też nie jest najlepsza – tak naprawdę nie czujesz się jak student, tylko jak 'klient’ tej instytucji, kupujący od niej usługi edukacyjne. Dodatkowo uczelnia lubi robić jedno podejście do zaliczenia przedmiotu na ostatnim semestrze, żeby jeszcze trochę kasy im zostawić na koniec. Oceńcie sami, to są tylko dobre rady, bo naprawdę można się wkopać i zmarnować czas, pieniądze i zdrowie!”

Recenzja krytycznie oceniająca Polsko-Japońską Akademię Technik Komputerowych, została znaleziona na stronie „Opinie o Uczelniach”.

Autor recenzji wyraża krytyczne spojrzenie na Polsko-Japońską Akademię Technik Komputerowych, zwracając uwagę na wysokie opłaty i łatwość generowania dodatkowych kosztów dla studentów. Wskazuje, że atmosfera na uczelni sprawia, iż czuje się raczej jak klient kupujący usługi edukacyjne, a nie jak student. Krytykuje również praktyki uczelni polegające na ograniczaniu liczby podejść do zaliczenia przedmiotów na ostatnim semestrze, co postrzega jako sposób na wygenerowanie dodatkowych dochodów. Opinia ta jest ostrzeżeniem przed potencjalnymi pułapkami studiowania w tej instytucji.