Rozczarowanie wynikami po PJATK w porównaniu do konkurencji

„Obczajcie sobie porównanie zarobków po PJATK i po konkurencjach, niestety, PJATK nie wychodzi wcale najlepiej, a doją najwięcej hajsu ;)) Są lepsze i jest to widoczne jeśli się chce porównywać, jeśli ktoś zna tylko PJATK to może się wydawać dla niego nawet znośna. Plus – wcale nie patrzą korzystnie na absolwentów PJATK, w jednej firmie IT gość przyszedł z dyplomem na informatyka i nie wiedział nic, to nie jest jedyny przypadek.”

Informacja o ocenie:
Recenzja porównująca zarobki po ukończeniu Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych z innymi uczelniami, podkreślająca wyższe czesne w PJATK i brak korzyści z dyplomu, została znaleziona na stronie „Opinie o Uczelniach”.

Podsumowanie opinii:
Autor recenzji podkreśla, że zarobki absolwentów PJATK nie wypadają korzystnie w porównaniu z innymi uczelniami, mimo wyższych opłat za naukę. Zauważa, że PJATK może wydawać się znośna tylko dla osób, które nie mają porównania z innymi uczelniami. Dodatkowo, autor wspomina o przypadku, gdy absolwent PJATK nie posiadał wystarczającej wiedzy, co nie jest odosobnionym przypadkiem. Opinia ta sugeruje, że PJATK nie spełnia oczekiwań w zakresie przygotowania do rynku pracy.