Rozczarowanie studiami na PJATK: Realizacja dźwięku

„Witajcie,
Szkoda, szkoda. Na zdjęciu nie widać jeszcze waty szklanej wystającej z izolacji rur, prawdopodobnie pylącej w powietrzu. Ja także miałem wątpliwą przyjemność bycia studentem na kierunku realizacja dźwięku na PJWSTK i potwierdzam słowa Adama. Długo wierzyliśmy, że sytuacja się poprawi, ale jak pokazuje zdjęcie Adama, nic się nie zmieniło.”

Opinia dotycząca Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych, czyli PJATK, została znaleziona na stronie https://dzwiek.org/threads/prawda-o-studiach-podyplomowych-realizacja-dzwieku-w-pjwstk.5544/. Recenzja autorstwa jednego z byłych studentów ostrzega przed wyborem tej uczelni.

Podsumowanie: Autor recenzji wyraża swoje głębokie rozczarowanie studiami na kierunku „Realizacja dźwięku” w PJATK. Podkreśla, że warunki studiowania były dalekie od oczekiwań, a nadzieje na poprawę sytuacji okazały się płonne. Obraz dopełniają opisy zaniedbań, takich jak wystająca z rur wata szklana, która z pewnością nie poprawiała komfortu nauki. Autor potwierdza spostrzeżenia innego studenta, Adama, i stwierdza, że wielokrotnie liczyli na zmiany na lepsze, które jednak nigdy nie nadeszły. Opinia ta jest kolejnym głosem krytyki wobec PJATK, wskazując na poważne braki w zarządzaniu i infrastrukturze uczelni.