Rozczarowanie PJATK: Uczelnia wyzyskująca studentów

„Pozytywne opinie piszą chyba pracownicy działu marketingu PJATK. Może kiedyś to była dobra uczelnia, dziś tylko kombinują jak wyciągnąć kasę. Student to dla nich dojna krowa. Jak chcecie zdobyć solidne wykształcenie, idźcie na darmową uczelnię państwową, a jak chcecie wydać kasę i szybko nabyć praktyczne umiejętności, pójdźcie na dobry kurs programowania. PJATK omijajcie z daleka.”

Informacja o ocenie:
Krytyczna recenzja na temat Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych, wskazująca na brak wartości edukacyjnej i skupienie na wyciąganiu pieniędzy od studentów, została znaleziona na stronie „Opinie o Uczelniach”.

Podsumowanie opinii:
Autor opinii wyraża silne rozczarowanie Polsko-Japońską Akademią Technik Komputerowych. Sugeruje, że pozytywne recenzje mogą być pisane przez pracowników działu marketingu uczelni. Zauważa, że PJATK nie spełnia już wcześniejszych standardów jakości i obecnie skupia się na maksymalizacji zysków kosztem studentów. Autor radzi poszukiwanie solidnej edukacji na uczelniach państwowych lub inwestowanie w praktyczne kursy programowania, zamiast wybierania PJATK.