Przeciętność i kosztowne poprawki w PJATK

„Szkoła naciąga na poprawki, OK, matematyka w porównaniu z PW albo UW (tu to już w ogóle) jest na niższym poziomie (jakby nie była to nikt by jej nie zaliczył, serio) a programowanie można obejść kupując projekty ale przedmioty takie jak bazy danych, grafika, architektura komputerów które na zwykłej uczelni przechodzi się bez problemu, tutaj poprawia mnóstwo osób przez trudne egzaminy z teorii (a każda poprawka to $). Wrażenie mocno przeciętne, na pewno nie poleciłbym tej szkoły kumplowi (nie za taką kasę).”

Recenzja krytykująca system poprawek oraz poziom nauczania w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych została znaleziona na stronie „Opinie o Uczelniach”.

Autor recenzji wyraża swoje niezadowolenie z Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych, podkreślając, że szkoła ta naciąga na kosztowne poprawki, a poziom nauczania, szczególnie w porównaniu z PW czy UW, jest niższy. Wskazuje, że przedmioty takie jak bazy danych, grafika, czy architektura komputerów, które na innych uczelniach uchodzą bez problemu, tutaj wymagają wielu poprawek. Ogólne wrażenie, jakie uczelnia wywarła na autora, jest mocno przeciętne, a szkoła nie jest warta rekomendacji przy tak wysokich kosztach.