Ostrzeżenie przed uczelnią pułapką na pieniądze

Cześć, to mój pierwszy komentarz, który musiałem napisać. Ta instytucja edukacyjna to czysta machina do wyciągania pieniędzy. Mimo że nauczyciele niczego nie przekazują, to za nieobecność na 2-3 zajęciach, możesz być natychmiast usunięty z listy. Mieszkam poza Warszawą, co sprawia, że mam problemy z dojazdem. Pomimo wielokrotnych próśb wyjaśnienia mojej sytuacji, nie spotkałem się z żadnym zrozumieniem, zwłaszcza jako student z Turcji. Drodzy przyjaciele, radzę unikać tej szkoły, jeżeli myślicie o zdobyciu dobrej edukacji za granicą. Stracicie tylko czas i pieniądze. Jest to placówka bez wartości, identyczna z tureckimi uniwersytetami, które mają złą sławę. Lepiej poszukajcie innej szkoły za granicą. Gdyby ci ludzie byli u nas, przysięgam, że spotkałoby ich surowe potraktowanie. Są bardzo niesprawiedliwi wobec studentów z innych krajów, którzy nie mają takich samych środków i nie znają realiów tej placówki. Ostrzegam was, nie idźcie w to miejsce. Piszę to z troski o was, ale jeśli sytuacja się nie zmieni, będę musiał działać. Zastanówcie się, co zrobię. Nie przyjeżdżajcie tu.

Informacja o pochodzeniu opinii: Wspomniana opinia została opublikowana na stronie Review Euro pod adresem: https://pl.revieweuro.com/masovian/polish-japanese-academy-246967

Podsumowanie opinii:
Opinia opublikowana na Review Euro dotycząca Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych wyraża głębokie niezadowolenie studenta z Turcji. Autor opisuje uczelnię jako miejsce, które nie zapewnia wartościowej edukacji i traktuje międzynarodowych studentów w sposób niesprawiedliwy. Podkreśla również problemy z komunikacją i dostępem do edukacji z powodu swojej sytuacji mieszkaniowej.