Odradzam PJATK – dyplom bez wartości i brak jakości nauczania

„Szkoda czasu… zdecydowanie odradzam. Dyplom tej prywatnej uczelni nic nie znaczy. Wykłady są dostępne w internecie, wykładowcy patrzą tylko na to, żeby kogoś oblać, najlepiej tak, żeby ponosić jak największe dodatkowe opłaty. Lepiej wybrać państwową uczelnię. I tak suma sumarum liczy się wiedza i umiejętności, a nie papier tej śmiesznej uczelni. Nie liczcie, że czegoś się tam nauczycie. Nie ma tam ludzi rzucających na kolana swoją wiedzą i doświadczeniem. Generalnie omijać z daleka!”

Recenzja na temat Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych, wyrażająca zdecydowane niezadowolenie, została znaleziona na stronie „Opinie o Uczelniach”.
:
Autor recenzji krytycznie ocenia Polsko-Japońską Akademię Technik Komputerowych, zalecając omijanie tej uczelni. Wyraża opinie, że dyplom z tej prywatnej uczelni jest bezwartościowy, a wykłady są łatwo dostępne w internecie. Krytykuje podejście wykładowców, którzy jego zdaniem skupiają się na oblanie studentów, aby generować dodatkowe opłaty. Sugeruje, że lepszym wyborem jest państwowa uczelnia i podkreśla, że liczą się wiedza i umiejętności, a nie dyplom „śmiesznej uczelni”.