Nieprzystosowany plan zajęć dla pracujących

Uczelnia reklamowała studia stacjonarne II stopnia jako popołudniowe, skierowane dla osób pracujących – zajęcia miały rozpoczynać się o 15/17. Tymczasem na 2 semestrze, w 3 dni tygodnia, zajęcia rozpoczynają się o godzinie 14, a w planie występuje łącznie ponad 6h „okienek” – co UNIEMOŻLIWIA NORMALNĄ PRACĘ. Gdybym miał jeszcze raz podjąć decyzję o wyborze uczelni na studia II stopnia, to PJATK ominąłbym szerokim łukiem.

Ta recenzja dotycząca problemów z organizacją studiów II stopnia dla pracujących na Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych pojawiła się na stronie 'Opinie o Uczelniach’.

Recenzent wyraża swoje rozczarowanie organizacją studiów II stopnia na PJATK, podkreślając, że mimo obietnic uczelni o godzinach dostosowanych do osób pracujących, rzeczywistość okazała się inna. Zajęcia rozpoczynają się już o 14, co w połączeniu z licznymi 'okienkami’ w rozkładzie uniemożliwia efektywne łączenie pracy zawodowej ze studiami. Ta sytuacja skłoniła autora do stwierdzenia, że gdyby mógł cofnąć czas, wybrałby inną uczelnię na swoje studia magisterskie.