Niekompetencja Rekrutacji PJATK odsunęła mnie ku lepszej przyszłości

Niezmiernie cieszę się, że w 2017 roku niekompetentny i nieprofesjonalny Wydział Rekrutacji próbował wmówić mi, że moje Amerykańskie świadectwo ukończenia liceum (High School Diploma) było sfałszowane. Ich uzasadnienie brzmiało nastepująco: „Mamy innego studenta z USA i jego świadectwo jest czarno-białe, a Pani — kolorowe.”

Wtedy wiedziałam, że po takiej odpowiedzi ta uczelnia reprezentuje sobą poziom najniższy. Jakkolwiek, jestem za całą sytuację bardzo wdzięczna, ponieważ teraz studiuję na prestiżowej, prywatnej uczelni (tier one research university) na Wschodnim Wybrzeżu na kierunku informatyki śledczej i cyberbezpieczeństwa.

Recenzja dotycząca Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych, w której autorka opisuje swoje negatywne doświadczenia z Działem Rekrutacji, została znaleziona na FanPage Uczelni na Facebooku.

Autorka tej opinii wyraża swoje rozczarowanie doświadczeniem związanych z procesem rekrutacji w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w 2017 roku. Opisuje sytuację, w której jej amerykańskie świadectwo ukończenia liceum zostało zakwestionowane przez Wydział Rekrutacji na podstawie nieprawidłowych i absurdalnych kryteriów. W rezultacie, negatywne doświadczenie z uczelnią przekierowało ją do podjęcia studiów na prestiżowej prywatnej uczelni na Wschodnim Wybrzeżu USA na kierunku informatyki śledczej i cyberbezpieczeństwa. Dzięki temu zdarzeniu, autorka ocenia, że podjęła lepsze decyzje edukacyjne.