Ich model biznesowy opiera się na próbach oblania jak największej liczby studentów

Wyobraź sobie uczelnię informatyczną, która nawet nie potrafi skonfigurować poczty e-mailowej. Dołączyłem jako inżynier oprogramowania z 5-letnim doświadczeniem, aby w końcu zrobić licencjat z informatyki, a tu dostałem depresji. Moje zadowolenie z życia spadło z 9/10 do 0/10. Ich model biznesowy opiera się na próbach oblania jak największej liczby studentów. Nie uczą ogólnych koncepcji, ale zmuszają do zapamiętywania specyficznych dziwactw konkretnej bazy danych, jak Oracle, co jest bezużyteczne w porównaniu z nauczaniem ogólnego SQL, ponieważ możesz nigdy więcej w życiu nie dotknąć Oracle.

Wyobraź sobie uczelnię (oferującą studia internetowe z informatyki), która z trzydniowym wyprzedzeniem zmusza cię do przyjazdu na zajęcia do Warszawy (od poniedziałku do piątku). Nieprofesjonalne, twoja lokalna Żabka ma lepsze zarządzanie.

Miałem przyjaciół z Londynu, którzy zarabiali ponad 1000 PLN dziennie i byli zmuszeni wziąć 5 dni wolnego i polecieć do Polski.

Jeśli szukasz płatnych nauczycieli, którzy wiedzą, co zwykle jest na egzaminach, to w grupach fb PJATK jedynymi dostępnymi osobami są bardzo drodzy prywatni ludzie, którzy ciekawie mieli powiązania z PJATK.

Kiedy wskazałem błąd w materiałach matematycznych PJATK, nie został on naprawiony nawet pół roku później.

Najlepsze jest to, że będąc na PJATK, jesteś prawnie zobowiązany umową do nie wypowiadania się negatywnie o tej uczelni.

Dołączenie do PJATK było moją najgorszą życiową decyzją.

Od tego czasu rzuciłem PJATK i dołączyłem do innej uczelni w Wielkiej Brytanii, która ma znacznie lepsze uznanie na całym świecie, uczą ogólnych koncepcji, są naprawdę zdalni i asynchroniczni, szanują studenów, więc życie znów jest świetne.

Jeśli zastanawiasz się nad rezygnacją lub pozwaniem PJATK lub potrzebujesz porady, co robić dalej, możesz się ze mną skontaktować na LinkedIn.

Ocena znaleziona w Opiniach Google: https://g.co/kgs/mA7PkS