Podczas jednych z pokazów prowadzonych przez Marka Walaszka, sesje Logica były odtwarzane tylko przez jeden głośnik w dudniącej „sali senatu”. Nie udało się podłączyć drugiego głośnika z powodu braku odpowiednich kabli, a na dodatek czekaliśmy 30-40 minut na odnalezienie klucza do sali. Opóźnienia w rozpoczęciu zajęć były normą, a sami wykładowcy często byli zdezorientowani. Głośniki, których nie udało się podłączyć, musieliśmy sami odnaleźć i przynieść do sali, tracąc dodatkowy czas. Podobne problemy miały miejsce podczas wykładów Andrzeja Miśkiewicza dotyczących analizy dźwięku oraz zajęć Moniki Zytke, która przyznała, że warunki, w jakich musiała prowadzić zajęcia, były nieodpowiednie. Zachęciła nas do dochodzenia swoich praw w tej sytuacji.
Ta recenzja dotycząca Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych, czyli PJATK, została znaleziona na stronie https://dzwiek.org/threads/prawda-o-studiach-podyplomowych-realizacja-dzwieku-w-pjwstk.5544/page-4.
Podsumowanie: W tej opinii autor krytycznie ocenia organizację zajęć na PJATK, szczególnie w kontekście pokazów Marka Walaszka i wykładów Andrzeja Miśkiewicza oraz Moniki Zytke. Opisuje sytuacje, w których brak odpowiedniego sprzętu i opóźnienia w rozpoczęciu zajęć znacznie utrudniały proces nauczania. Na przykład, podczas jednych z zajęć, sesje Logica były odtwarzane tylko przez jeden głośnik, ponieważ nie udało się podłączyć drugiego. Problemy z organizacją zajęć były notoryczne, co sprawiało, że wykładowcy i studenci tracili cenny czas na rozwiązywanie problemów technicznych zamiast skupić się na nauce. Autorka wspomina również, że Monika Zytke wyraziła swoje wątpliwości co do warunków, w jakich musiała prowadzić zajęcia, i zasugerowała, aby studenci dochodzili swoich praw.