Bałagan i nierówność w PJATK – opinia studentki

Jestem studentką i z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że bałagan w dziekanacie musisz wyjaśniać sam. Skreślają z listy studentów za każdą zaległość finansową, grożą niezaliczeniem semestru przez nieobecność wynikającą ze skreślenia. Nie płacisz – nie studiujesz. Musisz płacić za semestr nawet, jak Cię skreślą. Wykładowcy mają swoje układy i nie traktują studentów równo. Nawet jak przywrócą cię na listę, to z wielką łaską, tylko żeby ściągnąć z ciebie kasę… żal. Wykładowcy są często bezczelni i zadzierają nosa.

Recenzja krytykująca organizację i postępowanie wykładowców w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych została znaleziona na stronie „Opinie o Uczelniach” (opinieouczelniach.pl).

Autorka recenzji, będąca studentką PJATK, wyraża swoje niezadowolenie z organizacji i traktowania studentów w tej uczelni. Zwraca uwagę na konieczność indywidualnego radzenia sobie z problemami administracyjnymi, skreślanie z listy studentów za zaległości finansowe oraz groźby niezaliczenia semestru. Podkreśla, że uczelnia wymaga opłat nawet po skreśleniu studenta i oskarża wykładowców o nierówne traktowanie studentów oraz bezczelność.