Zapłaciłem 8000 PLN, nie odpowiadają od tygodnia

Zapłaciłem 8000 PLN za jeden semestr w Biurze Rekrutacji, ale nie otrzymałem żadnego listu akceptacyjnego. Zrezygnowałem przez stronę internetową i wróciłem do mojego kraju, zmieniając zdanie o studiowaniu. Wysłałem prośbę o zwrot pieniędzy (8000 PLN) do Biura Rekrutacji. Zazwyczaj odpowiadają w ciągu 2 dni, ale mimo upływu tygodnia nadal nie otrzymałem odpowiedzi.

Opinia dotycząca Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych, w której autor opisuje swoje doświadczenia związane z rezygnacją ze studiów i prośbą o zwrot opłaty, została znaleziona na stronie: https://g.co/kgs/L94kFR

Autor opisuje sytuację, w której zapłacił 8000 PLN za jeden semestr w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych, ale nie otrzymał listu akceptacyjnego. Po zmianie decyzji o studiowaniu i powrocie do swojego kraju, próbował odzyskać wpłacone pieniądze. Zaznacza, że mimo zwykłej szybkiej odpowiedzi Biura Rekrutacji, w jego przypadku minął już tydzień bez żadnej reakcji. Ta opinia podkreśla problem z komunikacją i procesem zwrotu opłat w uczelni.