Uczelnia nastawiona na zarobek, nie polecam

„Szkoda słów. Prawie każdy wykładowca na tej uczelni nic pożytecznego nie umie. Uczelni zależy tylko na kasie. Wszystko robią specjalnie, abyś podjął powtórny kurs przedmiotu, który wiadomo, ile kosztuje. Odradzam. Nie zbliżajcie się do tej uczelni. Jak mi szkoda straconych nerwów tam. Lepiej wybierzcie sobie coś innego. Gdyby ktoś powiedział mi to wszystko parę lat temu, nigdy nie podjąłbym studiów w tej pseudo-uczelni.”

Informacja o ocenie:
Krytyczna opinia o Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych, podkreślająca brak wartościowych umiejętności przekazywanych przez wykładowców i nastawienie uczelni na zarobek, została znaleziona na stronie „Opinie o Uczelniach”.

Podsumowanie opinii:
Autor opinii wyraża swoje głębokie rozczarowanie Polsko-Japońską Akademią Technik Komputerowych. Krytykuje poziom nauczania i podejście uczelni, które jego zdaniem jest skoncentrowane wyłącznie na generowaniu dochodu. Autor odczuwa żal związany ze straconym czasem i nerwami, radzi potencjalnym studentom poszukiwanie alternatywnych opcji edukacyjnych.