Ostrzeżenie przed studiami informatycznymi na PJATK – naciągają na pieniądze

„Unikajcie z daleka! Potwierdzam negatywne opinie o informatyce. Prawo polskie, niestety, nie broni przed takimi uczelniami, więc jeśli zaryzykujecie, będziecie zdani na siebie. Zero szansy na odzyskanie pieniędzy. Też nie wierzyłem w opinie, też się dałem nabrać, ostrzegam innych, bo jest to dość upokarzające doświadczenie tak dać się zrobić.”

Ta recenzja została opublikowana na stronie 'Opinie o Uczelniach’ i jest jednym z wielu głosów ostrzegających przed wyborem kierunku informatyki na Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Autor podziela swoje negatywne doświadczenia, ostrzegając potencjalnych studentów przed możliwością straty czasu i pieniędzy.

Recenzent zdecydowanie odradza wybór kierunku informatyki na PJATK, potwierdzając negatywne opinie innych. Wskazuje na brak ochrony prawnej przed takimi instytucjami edukacyjnymi w Polsce, podkreślając swoje rozczarowanie i poczucie upokorzenia spowodowane 'daniem się nabrać’ na marketing uczelni. Jego doświadczenie służy jako ostrzeżenie dla innych, rozważających edukację na tej uczelni, aby zastanowili się dwa razy przed podjęciem decyzji.