Niska jakość nauczania na kierunku Informatyka online w PJATK

„Nie polecam studiów na kierunku Informatyka w systemie internetowym. Poziom materiałów jest żenujący. Wystarczy wpisać jakiś przedmiot w Google i można samemu stwierdzić, czy jesteś w stanie z tych materiałów czegoś się nauczyć. Musisz mocno wspierać się innymi materiałami, często darmowymi, które są o niebo lepsze niż te archaiczne pseudoskrypty. Wykładowcy również słabo zaangażowani. Nie odpisują na maile, duża część, to niestety leśne dziadki, którym nie zależy na przekazywaniu wiedzy. Kasa jest nieadekwatna do poziomu, przynajmniej jeśli chodzi o studia w trybie internetowym. Szczerze nie polecam.”

Informacja o ocenie:
Recenzja dotycząca kierunku Informatyka w trybie internetowym w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych, krytykująca poziom materiałów dydaktycznych oraz zaangażowanie wykładowców, została znaleziona na stronie „Opinie o Uczelniach”.

Podsumowanie opinii:
Autor opinii wyraża rozczarowanie poziomem nauczania na kierunku Informatyka w trybie internetowym w PJATK. Krytykuje jakość dostarczanych materiałów dydaktycznych, nazywając je archaicznymi i nieskutecznymi, a także brak odpowiedzi na maile i słabe zaangażowanie wykładowców. Zwraca uwagę, że opłaty za studia są nieadekwatne do oferowanego poziomu edukacji.