Niedorzeczność PJATK w kontekście konkurencji

„Miałem tam studiować, ale chcieli za dużo pieniędzy. Poszedłem do konkurencji. Szczerze, mogę polecić konkurencję w Warszawie, przy metrze. Zupełnie nie rozumiem tego zamysłu – postawienia szkoły w Warszawie. Przecież w Warszawie jest też PW, UW. Raczej wolałbym, żeby Japończycy uczyli się polskiej kultury niż oferowali naukę kultury japońskiej w Polsce. Jeszcze za takie pieniądze. Dobry Boże, cóż za niedorzeczny pomysł. I ofiarą tych niedorzecznych pomysłów ma być biedny student? Litości…”

Informacja o ocenie:
Recenzja na temat Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych, czyli PJATK, wyrażająca zdziwienie z powodu wysokich opłat i lokalizacji uczelni w Warszawie, została znaleziona na stronie „Opinie o Uczelniach”.

Podsumowanie opinii:
Autor recenzji wyraża swoje rozczarowanie decyzją o studiowaniu w PJATK, z powodu wysokich opłat czesnego. Porusza kwestię konkurencji na rynku edukacyjnym w Warszawie, zwracając uwagę na obecność takich uczelni jak PW czy UW. Wyraża również zdumienie nad oferowaniem nauki kultury japońskiej w Polsce i zastanawia się nad celowością takiego podejścia, szczególnie w kontekście finansowym dla studentów.