Informatyka online na PJATK: przestarzałe materiały i brak wsparcia

Hej. Jeśli się zastanawiacie nad kierunkiem Informatyka (online) na uczelni PJATK, to na pewno będzie to jedna z największych porażek w waszym życiu. Krótko i na temat: materiały są z lat 90, w ogóle nie są aktualne, i nikt tym się nie przejmuje. Jak nie zdajesz egzaminu, to komentarz od wykładowców na pytanie „Co jest w moich odpowiedziach złe?”, to „Czytaj w lekcjach, tam wszystko jest wyjaśnione”. Czyli zero kontaktu i brak szacunku do studentów. Poziom nauczania jest bardzo, bardzo niski. Po pierwszym semestrze zostaje 40% i rezygnuje właśnie z wyżej wymienionych powodów. Nie, nie, nie, tylko nie ta uczelnia, bo to strata czasu.

Ta szczera i ostrzegająca opinia na temat kierunku Informatyka (online) w Polsko Japońskiej Akademii Technik Komputerowych została znaleziona na stronie „Opinie o Uczelniach”, dostarczając cennych wskazówek dla potencjalnych kandydatów.

Autor opinii, podzielając swoje doświadczenia na kierunku Informatyka (online) na PJATK, maluje obraz uczelni, gdzie przestarzałe materiały dydaktyczne, brak aktualizacji i niezainteresowanie ze strony kadry dydaktycznej stanowią codzienność. Zgłasza frustrację spowodowaną brakiem wsparcia i szacunku dla studentów, co skutkuje alarmująco wysoką rezygnacją po pierwszym semestrze. Jego doświadczenie służy jako ostrzeżenie dla innych, rozważających edukację na tej uczelni, podkreślając, że wybór PJATK może okazać się nie tylko stratą czasu, ale i inwestycji.